Rudovous

vedlejší věty a hlavní cvičeníDomů

Podobné téma:
vedlejší věty a hlavní cvičení
vaclav zima bubenik cviceni pr..
Externí:
Vedlejší vchodové dveře
streptokok v pohlavním ústrojí
druhy vedlejších vět a poměry ..
dětská světylka na baterie
významové poměry mezi větnými ..
správa služeb hlavního města p..
cesmína samčí květy
Cvičení pro uvolnění pánevního..
Zaokrouhlování desetinných čís..
světýlka do okna

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
celý film Ženy v běhu online
Jiří Žáček básničky pro děti k recitaci
prostý ocelový nosník Program na Výpočet
obleky proti sálavému teplu
elektrokolo z Auto kelly recenze

Pro inspiraci:
Oběhové čerpadlo se zabudovaným zalozn..
recenze Horský Hotel Kozubová recenze
Britská modrá kočka a její vaha
podnikatelský úvěr nález ústavního soudu
Železářství Kuneš Mělník
prázdné etikety na kořenky ke stažení ..
Penzion Janka Brno Žebětín
Malířské práce cena za m
Čínský horoskop partnerský vztah
Stříhání ovocných stromků na jaře
Jakou lékárničku na cesty pro miminko
Abstinenční příznaky alkoholiků
Heureka Hřeben na vlasy Tangle Teezer
Penny Market Velká Bystřice leták od z..
hotel s animačními programy pro děti
státní Lesy České republiky Zlín
Web kamery České hory
Cena očkování proti klíšťové encefalit..
opravne lemy predniho blatniku skoda f..
neoprávněný zásah do práv k domu, bytu..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Druhy vedlejších vět a poměry mezi větami hlavními (10 ÚLOH)
Naučte se určovat druhy vedlejších vět a poměry mezi větami hlavními v našem on-line testu.Naučte se určovat druhy vedlejších vět a poměry mezi větami hlavními v našem on-line testu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2012/03/test-druhy-vedlejsich-v ..

Věta hlavní a vedlejší 1
Díky stovkám interaktivních cvičení můžeš procvičovat látku probíranou na druhém stupni základní školy. Probíranou látku nejefektivněji procvičíš při využití přímých odkazů z pracovních sešitů na rozšiřující online cvičení.Díky stovkám interaktivních cvičení můžeš procvičovat látku probíranou na druhém stupni základní školy. Probíranou látku nejefektivněji procvičíš při využití přímých odkazů z pracovních sešitů na rozšiřující online cvičení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolasnadhledem.cz/game/602

Věty hlavní a vedlejší - český jazyk
Úvodní stránka - testy z českého jazyka - věty hlavní a vedlejšíÚvodní stránka - testy z českého jazyka - věty hlavní a vedlejší
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk.okhelp.cz/vety-hlavni-vedlejsi-ve ..

Věty hlavní a vedlejší procvičování
Věty obsahující všechny slovní druhy, Věty na slovo ubýt, Částice - neohebný slovní druh, Pravopis y i, Vypravování, Spojky, Větné členy - přehled, Cvičení na určování slovních druhů, Druhy vedlejších vět, Pravopisná cvičení na velká...Věty obsahující všechny slovní druhy, Věty na slovo ubýt, Částice - neohebný slovní druh, Pravopis y i, Vypravování, Spojky, Větné členy - přehled, Cvičení na určování slovních druhů, Druhy vedlejších vět, Pravopisná cvičení na velká...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.pravopiscesky.cz/tema-vety-hlavni-a-vedl ..

Druhy vedlejších vět | věta hlavní a vedlejší cvičení
Vedlejší věta důvodová Vedlejší věta důvodová se nazývá také vedlejší větou příčinnou. Vedlejší věta podmětná Vedlejší věta podmětná vyjadřuje podmět věty řídící, věta řídící tvoří přísudkovou část.Vedlejší věta důvodová Vedlejší věta důvodová se nazývá také vedlejší větou příčinnou. Vedlejší věta podmětná Vedlejší věta podmětná vyjadřuje podmět věty řídící, věta řídící tvoří přísudkovou část.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopiscesky.cz/druhy-vedlejsich-vet-pra-113 ..

Druhy vedlejších vět | skolaposkole.cz
Vedlejší věty - test, příklady, tabulka, druhy. Při určování druhu vedlejší věty se musíme ptát celou větou hlavní a odpovědět celou větou vedlejší. Vyhneme se tak časté chybě, kdy studenti určí omylem některý z větných členů hlavní věty a...Vedlejší věty - test, příklady, tabulka, druhy. Při určování druhu vedlejší věty se musíme ptát celou větou hlavní a odpovědět celou větou vedlejší. Vyhneme se tak časté chybě, kdy studenti určí omylem některý z větných členů hlavní věty a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/vetny-rozbor/vedl ..

Vedlejší věty vztažné
Tyto vztažné věty v anglickém jazyce blíže určují, o koho nebo o co jde. Jsou nezbytné pro pochopení obsahu hlavní věty a nelze je vypustit, aniž by věta ztratila původní smysl.Tyto vztažné věty v anglickém jazyce blíže určují, o koho nebo o co jde. Jsou nezbytné pro pochopení obsahu hlavní věty a nelze je vypustit, aniž by věta ztratila původní smysl.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

e-gramatica.com/download/vztazne-vety.pdf

Stavba vět – Procvičování online – Umíme česky
Stavba vět – Stavba vět – procvičování online, testy, rozsáhlá sbírka příkladů.Stavba vět – Stavba vět – procvičování online, testy, rozsáhlá sbírka příkladů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

umimecesky.cz/cviceni-stavba-vet

Vedlejší věty příslovečné (2) - Diskuse - eMimino.cz
Vedlejší věty příslovečné už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2)Vedlejší věty příslovečné už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/vedlejsi-vety-prislovecne- ..

Vedlejsi vety | Nejrychlejší.CZ
Kniha se věnuje problematice vedlejších vět a jiným složitějším partiím např. infinitivu, gerundiu a participiu. Každá kapitola obsahuje prakticKniha se věnuje problematice vedlejších vět a jiným složitějším partiím např. infinitivu, gerundiu a participiu. Každá kapitola obsahuje praktic
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nejrychlejsi.cz/s/vedlejsi+vety


Věta hlavní a věta vedlejší cvičení
Druhy vedlejších vět, Vedlejší věta přísudková - cvičení, Větné členy - přehled, Pravopisná cvičení pro 9. třídu, Spojky, Podmět, Pravopisná cvičení pro 2. třídu, Cvičení na přídavná jména, Cvičení na velká písmena, Pravopis y i, Cvičení na...Druhy vedlejších vět, Vedlejší věta přísudková - cvičení, Větné členy - přehled, Pravopisná cvičení pro 9. třídu, Spojky, Podmět, Pravopisná cvičení pro 2. třídu, Cvičení na přídavná jména, Cvičení na velká písmena, Pravopis y i, Cvičení na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.pravopiscesky.cz/tema-veta-hlavni-a-veta ..

Vedlejší věta přísudková - cvičení | věta hlavní a vedlejší...
3. cvičení: Rozhodni, zda se v případě označené věty jedná o vedlejší větu přísudkovou. 2. cvičení: Rozhodni, zda se v případě označené věty jedná o vedlejší větu přísudkovou. 1. cvičení: Rozhodni, zda se v případě označené věty jedná o...3. cvičení: Rozhodni, zda se v případě označené věty jedná o vedlejší větu přísudkovou. 2. cvičení: Rozhodni, zda se v případě označené věty jedná o vedlejší větu přísudkovou. 1. cvičení: Rozhodni, zda se v případě označené věty jedná o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopiscesky.cz/vedlejsi-veta-prisudkova-cvi ..

Vedlejší věty 3 | skolaposkole.cz
Podřadné souvětí obsahuje jednu větu hlavní a libovolný počet vět vedlejších. Vedlejší věty nahrazují větné členy, proto druhy vedlejších vět odpovídají druhům větných členů a stejně se také na ně můžeme ptát.Podřadné souvětí obsahuje jednu větu hlavní a libovolný počet vět vedlejších. Vedlejší věty nahrazují větné členy, proto druhy vedlejších vět odpovídají druhům větných členů a stejně se také na ně můžeme ptát.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/vetny-rozbor/vedl ..

Vedlejší věty 1 | skolaposkole.cz
Cvičení dělá mistra a čím více vět určíme, tím rychleji nám to v budoucnu půjde a časem poznáme druh vedlejší věty ve většině případů na první pohled.Cvičení dělá mistra a čím více vět určíme, tím rychleji nám to v budoucnu půjde a časem poznáme druh vedlejší věty ve většině případů na první pohled.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/vetny-rozbor/vedl ..

Vedlejší věta přípustková - jak ji správně používat a najít...
Kdo nedokáže určit vedlejší věty, jako by nežil. V zájmu zachování co největšího počtu obyvatel si proto v následujícím článku charakterizujeme jeden z druhů vedlejších vět, tentokrát vedlejší větu příslovečnou přípustkovou.Kdo nedokáže určit vedlejší věty, jako by nežil. V zájmu zachování co největšího počtu obyvatel si proto v následujícím článku charakterizujeme jeden z druhů vedlejších vět, tentokrát vedlejší větu příslovečnou přípustkovou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2018/05/pravidla-vedlejsi-veta- ..

Vedlejší věty - Help for English - Angličtina na internetu...
Jak se v angličtině tvoří a používají přací věty? Jaké jsou jejich typy? Na jaké chyby si dát pozor především? (přepracovaný článek z roku 2006)Jak se v angličtině tvoří a používají přací věty? Jaké jsou jejich typy? Na jaké chyby si dát pozor především? (přepracovaný článek z roku 2006)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

helpforenglish.cz/gramatika/vedlejsi-vety

Angličtina - Nepustilova metoda - Vedlejší věty : Angličtina...
Angličtina - Nepustilova metoda - Vedlejší věty - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih!Angličtina - Nepustilova metoda - Vedlejší věty - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

audioteka.com/cz/audiobook/anglictina-nepusti ..

Věta hlavní a vedlejší cvičení
Vedlejší věta důvodová Vedlejší věta důvodová se nazývá také vedlejší větou příčinnou. Vedlejší věta přísudková Vedlejší věta přísudková vyjadřuje jmennou část... Vedlejší věta přívlastková Vedlejší věta přívlastková vyjadřuje přívlastek...Vedlejší věta důvodová Vedlejší věta důvodová se nazývá také vedlejší větou příčinnou. Vedlejší věta přísudková Vedlejší věta přísudková vyjadřuje jmennou část... Vedlejší věta přívlastková Vedlejší věta přívlastková vyjadřuje přívlastek...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskyprehled.cz/veta-hlavni-a-vedlejsi-cvicen ..

(Vedlejší věty podle smyslu)
Ve cvičení žáci doplní jednotlivé vedlejší věty podle smyslu a určí jejich druh.  Příprava: 5 minut   Pomůcky: Žáci si připraví psací potřeby pro práci s textem.   Doba realizace: 10 minut  Co se osvědčilo:Ve cvičení žáci doplní jednotlivé vedlejší věty podle smyslu a určí jejich druh. Příprava: 5 minut Pomůcky: Žáci si připraví psací potřeby pro práci s textem. Doba realizace: 10 minut Co se osvědčilo:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

centrumkoralek.cz/upload/27/11/vedlejsi-vety- ..

Vztažné věty - Německá cvičení
Následující cvičení vám pomůže osvojit si a procvičit používání německých vztažných zájmen ve větách a tím i tvorbu vztažných vět.Následující cvičení vám pomůže osvojit si a procvičit používání německých vztažných zájmen ve větách a tím i tvorbu vztažných vět.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemecky.org/cviceni/slovosled/vztazne-vety

Počet záznamů:20
Reklama:

vedlejší věty a hlavní cvičení
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0040:27:13